czwartek, 30 czerwca 2011

Jak śmiesz mówić, że nie jestem ciapą?

Wypowiedź ojca Rydzyka w Parlamencie Europejskim, że od 1939 roku Polską nie rządzą Polacy wywołała oburzenie... Światowego Kongresu Żydów. Co? W rzeczy samej, jak podaje serwis TVN24.

Przytoczona wypowiedź, według ŚKŻ "pośrednio sugeruje", że to właśnie Żydzi rządzą Polską.

Nie mam pojęcia jak to wyczytali, ale jak to skomentował uczestnik jednego z forów, "uderz w stół, a nożyce się odezwą". Również Książę Gorczakow mawiał by nie wierzyć nie zdementowanym doniesieniom. Jednak nie to tu jest najdziwniejsze.

Najdziwniejsze jest to, że nawet gdyby ojciec dyrektor zasugerował bezpośrednio, że Polską rządzą Żydzi, to w jaki sposób miałoby to ich urazić? Gdyby ktoś powiedział, że od 1939 roku Polską rządzi Staszek z Halinowa, to ja na pewno bym się nie sprzeciwiał. Zapewne zapytany nie potwierdziłbym tego, ale w żadnym razie nie robiłbym z tego afery.  Nie sądzę, by piłkarze klubu z Glasgow obruszali się, czytając na moim blogu komentarz "Glagow Rangers rządzą". Posiadanie władzy to powód do dumy.

Ale kto zrozumie Żydów? Prawdziwy mężczyzna, któremu w bójce ulicznej rozbito głowę i pozostawiono w kałuży krwi, następnego dnia powie, że sam położył pół tuzina osiłków, a rozbita głowa to tylko draśnięcie, którego zaznał, zderzywszy się z pociągiem towarowym, kiedy gonił tamtych pierzchających w popłochu przez tory. Żydzi inaczej. Wiecznie rozdmuchują swoje porażki, starając się nic nie mówić o sukcesach. Przynajmniej jako naród. Co się o nich dobrego nie powie, to zawsze jest obelżywe i okrutne.

To odgrywanie permanentnych nieudaczników i ciamciaramć zapewne nie wynika z niskiego poczucia własnej wartości. Tu jest głębszy cel. W cywilizowanym państwie aby odnieść sukces trzeba być silnym, groźnym i niezwyciężonym. Dzisiejszy świat sprzyja niedojdom - warto więc takich udawać. I oni o tym wiedzą.

ŚKŻ zapewne uznałoby powyższą wypowiedź, chwalącą ich spryt i przebiegłość, za mowę nienawiści.

6 komentarzy:

 1. O! Niezła ciekawostka.
  Jednak z przykrością się zgadzam, że w obecnych czasach jak zbir zapłacze i poużala się nad sobą, to skarcą człowieka za to, że się bronił gdy tamten chciał go okraść...

  pozdrawiam
  Kage

  OdpowiedzUsuń
 2. Jasne, ze uznala to za "mowe nienawisci".
  Poniewaz kieruja sie wylacznie pragmatyzmem.
  Im jest doskonale obojetne, czy sa postrzegani jako "Prawdziwy Mezczyzna", czy tez jako Ciamajda.
  Cel jest u nich zawsze i wylacznie jeden: - KASIORA...
  Czyli WLADZA..
  A te - maja juz od dawna nad polowa swiata, a wlasnie zbliza sie moment, gdy dojdzie do proby ich sil - z silami..drugiej polowy swiata...
  "Przedsiebiorstwo Holocaust", ktore "udajac Ciamajdow" wlasnie NA NASZYCH OCZACH zawlaszcza Polske, i lada moment powsadza do wiezien za "mowe nienawisci" takich jak my - to zaprawde Maly Pikus, w porownaniu z tym, co sie dzieje, TAKOZ NA NASZYCH OCZACH (gdyby umialy patrzec..), choc poza naszym - Maluczkich - zasiegiem. Choc i na naszym podworku, bo i znaszego podworka wolani sa na dywanik do Bilderbergow rozne Kwasniewskie...

  OdpowiedzUsuń
 3. Taaa... "Teorie spiskowe"...
  "Oszolomstwo"...
  Ale pomyslta: - gdy chcecie kogos obrabowac na dwa pokolenia naprzod, robiac z niego Waszego niewolnika, majac do tego talent, wielopokoleniowa wprawe, inklinacje genetyczne nieledwie :) , pozytywna selekcje za soba (niejednokrotna), w postaci wlasnie Holocaustu (co Cie nie zabije - to Cie wzmocni !), gdy to bogaci Zydzi z USA sa wlasciwym powodem Holocaustu, a Ksenocyd (jego proba) w wykonaniu hitlerowskich nazistow byla "zaledwie" KONSEKWENCJA - bedziecie dopuszczac do tego, zeby niewolnik sie burzyl i protestowal ?..
  Czy tez wszelkimi sposobami zamkniecie mu usta ? Chyba logiczne ?..
  Tata Rydzyk baknal glosno to, co jest po prostu PRAWDA, tyle, ze troszeczke POZNO jakby..
  Ryczy o tym od zawsze Stanislaw Michalkiewicz, zeby daleko nie szukac..
  No, ale "teorie spiskowe" (pomimo, ze od zwasze w oczy wala proste fakty, niewidoczne jednak dla nikogo, pewnie dlatego, ze wlasnie ZBYT PROSTE.. Jak cala dzialalnosci Pana Michnika i Jego Jedynie Slusznej Gazety...
  POZNO (i pewnie wykoncza wkrotce Rdyjko-Maryjko, bo to drugi z dwoch celow "polskiej" Lozy Zydowskiej, reaktywowanej po dojsciu do Koryta przez Zdrajce - Jaroslawa..
  Pierwszym jest - przygotowanie gruntow pod POWROT ZYDOW do Polski.. Bynajmniej nie w roli Cyganow, lecz w roli SZLACHTY...
  I cala nasza Wladzuchna niestety juz na calego tanczy w podskokach, jak WLASNIE ZYDZI zagraja... Wpadajac o 4-tej rano do mieszkan ludziom, ktorzy "uprawiaja mowe nienawisci"..
  Pan Minister Sikorski.. Ciekawe na jakich hakach Go trzymaja...
  Taa.. Mowa nienawisci.. Teorie spiskowe...
  Oszolomstwo...
  Czy jest na sali Pan Aaadam Miiihichnik ?...
  Pozdro..

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdrajce - LECHA oczywiscie, przepraszam Jaroslawa, choc.. kto wie, czy nie na wyrost, bo oni wszyscy jednacy...
  Tak naprawde, to nie zamierzam nikogo przekonywac, a zwalszcza polskich Psow Pawlowa, czyli "mlodych wyksztalconych" (pokolenie dzisiejszych 40-latkow), stanowiacych elektorat "Bandy Czworga", dzierzacej zewnetrzne znamiona wladzy w polskiej Guberni unijnej, a reprezentujacej NIE WIADOMO KOGO, kto jednak, pomimo pozostawania w cieniu (nno ! Wiadomo przeciez.. Wystarczy chwile pomyslec i cofnac sie do Okraglego Stolu..) - tanczy pokornie tak, jak chca tego ZYDZI wlasnie...
  Jest juz pozamiatane i nie pomoze zaden Korwin nawet, bo za malutki, a Lud..
  Lud - ma, czego chce i nie mysli dalej,niz w miare pelna miska i telewizor.. I dalej niz jutro.. A ze pojutrze miska bedzie pusta, to kogo to obchodzi ?..
  Ze dzieci i wnuki ?..
  A co za roznica, komu placimy haracze ?..
  Czyli - jaka banda na gorze nas okrada ?..
  Byle dali zyc, nie ?..
  A tu trzeciego maja wyjdzie w siwatlo rampy taki Komorek i wyciera sobie pysk patriotyzmem i Ojczyzna :) ...
  Pora pod ziemie ?..
  Hasla i kontakty bez zmian ? :)
  (Jak powiedzial Lenin, gdy go obudzili i sie rozejrzal deczko :) )
  Nieee... Mne to uz ne vadi :) ..
  Ja mam to w duuuuzym powazaniu :)
  Czuwaj ! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeżeli przyjmiemy że Polska rządzona jest beznadziejnie, to wtedy stwierdzenie że ktoś nią rządzi może rzeczywiście go obrazić. Prawdopodobnie też obraziłbym się gdyby ktoś stawiałby mnie w jednym szeregu z socjalistami i demokratami. :)

  Pozdrawiam. Maciej

  OdpowiedzUsuń
 6. "ŚKŻ zapewne uznałoby powyższą wypowiedź, chwalącą ich spryt i przebiegłość, za mowę nienawiści."

  Poczekaj, poczekaj, jak ci wjadą! ;)

  OdpowiedzUsuń